TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE GRADAC

Glavni ured

Radno vrijeme (pon-pet): 07:00 - 14:30
Direktor: Davor Andrijašević

Stjepana Radića 1.
HR - 21330 Gradac
Tel: +385 (0)21 697 511
Mob: +385 (0)99 494 3839
Fax: +385 (0)21 679 751
E-mail: info@gradac.hr

Voditeljica info službi: Anita Batinović

Tel: +385 (0)21 697 511
Mob: +385 (0)99 494 3816
E-mail: anita@gradac.hr

Ured knjigovodstva

Zaposlenik: Marija Remeta
Tel/fax: +385 (0)21 679 751
Mob: +385 (0)99 494 3815
E-mail: knjigovodstvo@gradac.hr

Info uredi

GRADAC

Trg Soline 11.
21330 Gradac
Tel: +385 (0)21 697 375
E-mail: gradac@gradac.hr
Radno vrijeme: 09:00 - 12:00; 16:00 - 20:00; Nedjelja: ZATVORENO

PODACA

Trg Ante Starčevića 4.
21335 Podaca
Tel: +385 (0)21 699 517
E-mail: podaca@gradac.hr
Radno vrijeme: ZATVORENO

BRIST

Slakovac 9.
21335 Brist
Tel: +385 (0)21 699 440
E-mail: brist@gradac.hr
Radno vrijeme: ZATVORENO

Turističko društvo Zaostrog


Voditeljica ureda: Božena Delaš
Mob: +385 (0)99 494 3775
E-mail: zaostrog@gradac.hr
Radno vrijeme: 08:00 - 13:00; Nedjelja: ZATVORENO

Kontaktirajte nas

Vaši podaci pohraniti će se na email serveru i koristit će se isključivo u svrhu komunikacije s Vama nastavno na poslani upit, te se neće dijeliti s trećim stranama bez Vaše izričite privole.